Buďte páni svých energií
Sledujte nás: Rychlý kontakt: +420 311 440 312 cz

FINANCOVÁNÍ

Finanční podpora pro fotovoltaiku a
tepelná čerpadla. Nabízíme výhodné
úvěry s rychlým online vyřízením.

Chci nabídku financování

Spočítejte si Vaší měsíční splátku fotovoltaické elektrárny

4,5 kWp
5,6 kWp
50 000,-Kč
ANO NE
500000
7 let
500000
500000

Financování obnovitelných
zdrojů energie

Máme pro vás příležitost, jak získat finanční podporu pro pořízení fotovoltaické elektrárny nebo tepelného čerpadla. Bez ohledu na to, zda potřebujete financovat celou realizaci nebo jen její část, můžeme vám nabídnout výhodný úvěr s jednoduchým a rychlým online vyřízením.

Pro získání nezávazné nabídky nás kontaktujte a naši odborníci vám ochotně pomohou s výběrem výhodného financování.

Pokud se rozhodnete pro financování instalace fotovoltaické elektrárny, nemusíte nám platit žádné peníze. Místo toho bude platba realizována z úvěru, který si sjednáte.

Jakmile úvěr bude schválen a peníze budou načerpány, budeme moci instalaci provést v dohodnutém termínu. Po dokončení instalace vám pomůžeme s podáním žádosti o dotaci, která bude následně připsána na váš bankovní účet.

Je důležité mít na paměti, že úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit. Pokud již máte připsanou dotaci, můžete ji použít k úhradě úvěru nebo ji využít dle svého uvážení.

Financování zajišťuje

S námi nemusíte mít strach z administrativních úkonů. Pokud se rozhodnete pro naši nabídku, budeme vám pomáhat s veškerou administrativou související s vyřízením úvěru a dotace.

Celý proces probíhá rychle, jednoduše a online. Rozhodnutí o vašem úvěru je plně automatizované, takže nemusíte čekat na manuální schválení. Identifikace a podepsání dokumentů probíhají také online, aby vše bylo co nejjednodušší pro vás.

Je důležité zdůraznit, že více než 80 % podaných žádostí o úvěr bylo schváleno. To znamená, že jsme schopni nabídnout finanční podporu většině našich klientů, a to i v případě, že jsou prvními žadateli o úvěr.

VYPOČÍTEJTE SI SVOU DOTACI NA FOTOVOLTAIKU

0

0
Celkový výkon5,4 kWp
Kapacita baterií6,2 kWp

DOTACE

148 000Kč

CHCI NABÍDKU

Kontaktujte nás a získejte nabídku na míru

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Autonabíječka
+ fotovoltaika
Kombinace
FVE + TČ